18-19 MAJA 2022

DO KONFERENCJI ZOSTAŁO

JUŻ TYLKO 

409

 DNI

WYZWANIA HIPERAUTOMATYZACJI PRZEDSIĘBIORSTW

Automatyzacja procesów biznesowych wciąż pozostaje gorącym tematem. To dziedzina, która nieustannie ewoluuje. Przedsiębiorstwa dążą do maksymalnej cyfryzacji i automatyzacji na wszelkich możliwych płaszczyznach. Z pomocą przychodzi sztuczna inteligencja i doskonalenie dotychczas wykorzystywanych narzędzi.

Nie bez powodu modyfikujemy nazwę 4-tej edycji konferencji na Intelligent BPA Summit. Konferencja w szczególności adresowana jest bowiem do tych, którzy mają już wdrożone rozwiązania i szukają inspiracji co robić dalej i jak jeszcze lepiej wykorzystać możliwości, jakie dają nowoczesne technologie w zakresie automatyzacji procesów.

 

Dlaczego Intelligent BPA Summit? Podczas konferencji będziemy mówili o tym czym jest process mining, jak wdrożyć sztuczną inteligencję czy uczenie maszynowe w obecne struktury aplikacyjne, w których nie brak systemów legacy. Podejmiemy też temat automatyzacji w oparciu o nieustrukturyzowane dane czy możliwości wykorzystania narzędzi przetwarzania języka naturalnego - Natural Language Processing (NLP).

A wszystko to jak zawsze do tej pory na Intelligent BPA Summit w oparciu o twarde studia przypadków, na konkretnych przykładach. W wykonaniu praktyków, na bazie ich doświadczeń - bez zbędnej teorii.

IBPA SUMMIT 2022

18-19 maja 2022
Warszawa
www.bpasummit.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.