Organizator

Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych na rynku ICT. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów ICT.

 

Partner Generalny

WEBCON
WEBCON jest producentem WEBCON BPS – platformy low-code klasy BPM (Business Process Management). To idealne rozwiązanie zwłaszcza dla dużych firm i korporacji, szukających systemu workflow do elektronicznego obiegu dokumentów czy digitalizacji i automatyzacji procesów biznesowych. WEBCON BPS umożliwia szybkie budowanie aplikacji biznesowych bez kodowania – dla Microsoft SharePoint, Office 365 i Azure. Pozwala również na – elastyczne i z natychmiastowym efektem – dostosowywanie ich do zmieniających się potrzeb. Tworzenie rozwiązań usprawniających procesy – od wspierających po krytyczne – z WEBCON BPS odbywa się w sposób zwinny i iteracyjny. W dobie cyfrowej transformacji zdecydowanie ułatwia to organizacjom zdobycie przewagi konkurencyjnej i utrzymanie pozycji lidera rynku. Unikalna technologia InstantChange™ zastosowana w WEBCON BPS umożliwia działom IT dostarczanie rozwiązań dla biznesu zgodnie z metodyką DevOps. Pozwala to na znaczące skrócenie czasu budowania i modyfikacji aplikacji, uniknięcie długu technologicznego i zmniejszenie ryzyka projektowego do minimum.

 

Partnerzy Strategiczni

Cloudware
Cloudware Polska jest producentem oprogramowania, integratorem systemów IT, a przede wszystkim partnerem w transformacji technologicznej Klientów. Budujemy oraz modernizujemy systemy, łączymy nowoczesne technologie z rozwiązaniami czołowych producentów. Od ponad 10 lat tw orzymy polską branżę IT. Wieloletnia współpraca z technologicznymi liderami, pozwoliła nam stworzyć unikalną ofertę wartości, która nie tylko uwzględnia wszystkie potrzeby naszych Klientów, ale przede wszystkim wspiera ich w procesach biznesowych.
www.cloudware.pl
ISI Emerging Markets Group
ISI Emerging Markets Group – to wiodący dostawca informacji (danych, analiz, badań, raportów) makroekonomicznych, firmowych oraz branżowych na temat rynków wschodzących i rozwiniętych. ISI Emerging Markets Group składa się z dwóch marek: EMIS oraz CEIC.

EMIS dostarcza wrażliwe i trudno dostępne dane o spółkach, branżach, krajach (w tym analizy branżowe, aktualności, dane analityczne i szereg innych) z ponad 197 rynków wschodzących.

CEIC zapewnia kompleksowe dane makroekonomiczne dotyczące ponad 200 gospodarek – rynków wschodzących i rozwiniętych. Dostarcza analizy i badania ekonomiczne dla analityków, ekonomistów, inwestorów, korporacji i uniwersytetów na całym świecie.

 

Partnerzy Merytoryczni

rBI Insight
BI INSIGHT działa w branży zaawansowanych usług przetwarzania i analizy danych klienta. Świadczymy usługi konsultingowe zarządzania jakością danych, usługi wdrożeniowe systemów klasy business intelligence, usługi analityki predyktywnej oraz dostarczamy autorskie produkty do zarządzania danymi. Posiadamy szerokie doświadczenie w zarządzaniu danymi nieustrukturyzowanymi, przetwarzaniu języka naturalnego (NLP) i zarządzaniu treścią cyfrową. Jesteśmy twórcą, nagrodzonego w konkursie GOVTECH 2019 systemu DoRIS, wspomagającego proces pozyskiwania informacji z danych nieustrukturyzowanych. W naszych produktach wykorzystujemy najnowsze technologie oparte o sztuczną inteligencję (AI) oraz uczenie maszynowe. Wiedza i doświadczenie praktyczne naszych ekspertów, zdobyte w trakcie realizacji projektów, zapewniają realną wartość i szybki zwrot z inwestycji - to dla nas nadrzędny cel w relacjach z naszymi klientami.
Graphwork
Jest to oprogramowanie wspierające grafikowanie. Nominalnie dedykowane dla działów HR do planowania czasu pracy, natomiast po odpowiedniej konfiguracji może wspierać również harmonogramowanie zadań czy produkcji. Algorytm optymalizacyjny aplikacji oparty jest o algorytmy genetyczne - r. Rodzinę algorytmów sztucznej inteligencji, które czerpiąc z mechanizmów podpatrzonych w naturze, pozwalają na częściowo kontrolowaną ewolucję wyników, celem znalezienia najlepszego rozwiązania wobec zadanych parametrów i założeń. Oprócz zaimplementowania oczywistej parametryzacji, która uwzględnia m.in. prawo pracy, oprogramowanie zostało wyposażone w szereg parametrów i funkcji, które pozwalają wykorzystywać go w wielu branżach oraz jednostkach o różnej wielkości i strukturze zatrudnienia: począwszy od zakładów produkcyjnych zatrudniających setki osób, gdzie praca odbywa się w systemie 3-zmianowym, kończąc na rozkładach jazdy MPK czy PKP, gdzie planowanie odbywa się na poziomie minutowym. Aplikacja pozwala w dowolny sposób integrować się z innymi systemami oraz daje do dyspozycji panel raportowy oferujący szeroki wachlarz raportów, statystyk niezbędnych do lepszego prowadzenia firmy i podejmowania decyzji kadrowych. Oprogramowanie Graphwork powstało w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Findwise

Findwise zwiększa wartość biznesową organizacji, dla których dostęp do informacji jest priorytetem.

Specjalizujemy się w technologii wyszukiwania, architekturze informacji i przetwarzaniu języka naturalnego. Dostarczamy rozwiązania, które pomagają przekształcać informacje w wiedzę. Pracujemy zarówno z danymi strukturalnymi, jak i niestrukturalnymi z różnorodnych źródeł danych wewnątrz organizacji oraz Internetu. Poprawiamy jakość danych i je porządkujemy. Za pomocą technologii wyszukiwania budujemy systemy pozwalające odnajdywać pożądane informacje we właściwym czasie.

Przez ostatnie 15 lat eksperci z Findwise zrealizowali ponad 1700 projektów dla ponad 450 klientów w obszarze wyszukiwania korporacyjnego, zarządzania wiedzą, e-commerce, analizy danych, uczenia maszynowego itp.

Zespół Findwise w Polsce od kwietnia 2021 jest częścią koncernu Tietoevry, największego dostawcy usług IT w Skandynawii.

 

Partner Strefy Wiedzy

Deviniti
Deviniti to wrocławski Software House i cała galaktyka technologicznych możliwości. Jesteśmy na rynku od 17 lat, a nasz zespół liczy ponad 300 wspaniałych specjalistów. Tworzymy produkty o zasięgu ogólnoświatowym, a cyfrowa transformacja nie ma dla nas tajemnic. Nasza praca nie kończy się na tworzeniu oprogramowania. Wspieramy naszych klientów wiedzą i tworzymy wieloletnie partnerstwa. Z radością angażujemy się w działania charytatywne i wsparcie merytoryczne oraz technologiczne ogólnoświatowych wydarzeń.
feeCOMPASS
feeCOMPASS to wrocławski startup technologiczny. Stworzyliśmy innowacyjny silnik rekomendacji i argumentacji produktowych. Rozwiązanie łączy prosto wyrażone potrzeby klienta z dostępną wiedzą produktową i wiedzą sprzedawców. Skutecznie dobiera produkty i usługi do potrzeb każdej osoby. Jest niezależny od branży - działamy w e-commerce, ale również robiliśmy PoC dla banków, branży finansowej oraz dostawców energii. Jesteśmy gotowi zarówno na komercyjne zastosowania w modelu SaaS jak również na eksperymenty w różnych branżach, gdyż silnik jest cały czas rozwijany.

 

Patronat Społecznościowy

RPA User Group
Grupa Robotic Process Automation User Group (RPAUG) skupia pasjonatów rozwiązań RPA, automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych. To co w szczególności znajduje się w obszarze zainteresowania Grupy to implementacja robotyzacji w przedsiębiorstwach. Podczas naszych otwartych spotkań poruszane są tematy związane z wdrożeniami robotyzacji w przedsiębiorstwach różnej skali. Chcemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem w jaki sposób implementować automatyzację procesów z wykorzystaniem RPA – jak przygotować strategię robotyzacji, jak zapewnić wysoką stabilność rozwiązań RPA oraz w jaki sposób połączyć RPA z istniejącymi procesami IT oraz biznesowymi.
Stowarzyszenie Dyrektorów Finansowych Finexa
Stowarzyszenie Dyrektorów Finansowych Finexa jest największą polską organizacja zrzeszającą dyrektorów finansowych. Stowarzyszenie z siedzibą w Warszawie oraz oddziałami regionalnymi w Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu aktywnie działa w procesach regulacyjnych, edukacji i budowania ścieżki kariery swoich członków. Ma na celu stworzenie instytucjonalnego środowiska dla zawodu Dyrektora Finansowego. Więcej informacji na stronie www.finexa.org.
Stowarzyszenie SPIN (Service Process Improvement Network)
Stowarzyszenie SPIN to organizacja zrzeszająca ekspertów z dziedziny Continuous Improvement pracujących w firmach z sektora SSC (m.in. Euroclear, Lufthansa, HSBC, ABB, Capgemini, Lundbeck, Heineken, State Street, CanPack, IAG). Celem działalności SPINu jest budowanie w Krakowie środowiska wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie metod szczupłego zarządzania. Od 2015 roku Stowarzyszenie zorganizowało już siedem konferencji (ostatnia dla 400 osób) poświęconych doskonaleniu procesów, przeprowadziło kilkanaście szkoleń oraz dwie edycje studiów podyplomowych Lean Management. Stowarzyszenie wydało także grę edukacyjną „SPIN the Lean” i pracuje nad nowymi projektami.
Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (Association of Business Services Leaders – ABSL)
Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (Association of Business Services Leaders – ABSL) to największa w Polsce organizacja zrzeszająca i reprezentująca przedsiębiorstwa z sektora nowoczesnych usług dla biznesu: centra usług wspólnych (Shared Service Centers, SSC), outsourcingu procesów biznesowych (Business Process Outsourcing, BPO), outsourcingu IT (Information Technology Outsourcing, ITO) oraz centra badawczo-rozwojowe (Research & Development, R&D). Misją ABSL jest rozwój sektora nowoczesnych usług dla biznesu, a także stała praca – wspólnie z agendami rządowymi, samorządowymi czy uczelniami wyższymi – na rzecz podnoszenia kwalifikacji osób wkraczających na rynek pracy oraz dbanie o wzrost atrakcyjności inwestycyjnej Polski. Najważniejsze sektory reprezentowane przez firmy zrzeszone w ABSL (wg struktury zatrudnienia) to usługi komercyjne i profesjonalne, usługi finansowe (bankowe, ubezpieczeniowe, inwestycyjne), technologie informatyczne (IT) oraz towary i usługi konsumpcyjne.

 

Patronat Medialny

Controlling i Zarządzanie
W artykułach poruszamy różnorodną tematykę – od controllingu, rachunku kosztów, rachunkowości zarządczej, rachunkowości finansowej, sprawozdawczości finansowej i zarządczej, po zarządzanie przedsiębiorstwem czy wsparcie technologiczne w tym zakresie. Nie uciekamy też od ogólnych tematów biznesowych, od których uciec się nie da, prowadząc działalność gospodarczą. Dostarczamy praktyczną i unikalną wiedzę oraz praktyczne narzędzia.
ERP-view.pl Portal rozwiązań IT w biznesie
ERP24.PL Portal rozwiązań IT w biznesie
FOCUS ON Business
"Focus on Business" to informacyjna witryna internetowa, na której poruszane są tematy gospodarcze, polityczne i ekonomiczne z różnych dziedzin biznesowych.
LeanCenter.pl
LeanCenter.pl to portal przedsiębiorców i pracowników zainteresowanych ciągłym doskonaleniem swoich przedsiębiorstw. To miejsce, w którym znajdziesz informacje o wydarzeniach związanych z Lean Management, a także najlepsze szkolenia, studia podyplomowe i firmy Lean oferujące swoje usługi optymalizacji procesów. W bazie case studies dostępny jest szereg artykułów na temat optymalizacji konkretnych firm. Zarejestrowani w newsletterze użytkownicy mogą również prezentować własne dokonania z zakresu ciągłego doskonalenia swojego przedsiębiorstwa oraz publikować spostrzeżenia dotyczące realizowanych w Polsce projektów i doświadczeń w pracy z Lean.
Magazyn IT
Robonomika
Serwis Robonomika.pl jest niekomercyjną inicjatywą, która ma ambicję stać się źródłem informacji i platformą wymiany doświadczeń o ekonomicznych i organizacyjnych konsekwencjach coraz szerszego upowszechniania się zaawansowanych metod automatyzacji i robotyzacji biznesu (w szczególności w sektorze usług)

IBPA SUMMIT 2022

18-19 maja 2022
Warszawa
www.bpasummit.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.