ORGANIZATOR

Evention

Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych na rynku ICT. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów ICT.

PARTNER MERYTORYCZNY

Findwise

Nowym surowcem w nowej epoce przemysłowej są dane. Kto ma dane, ma informacje i ma przewagę, ponieważ z danych można wiele się dowiedzieć i można z nich stworzyć nowatorskie produkty. Natomiast dane w same w sobie nie są wiele warte. Trzeba je zrozumieć, oczyścić i przetworzyć żeby móc wyciągać wnioski we właściwy sposób i zaprząc je do generowania naszych zysków.
Findwise to międzynarodowa grupa ekspertów, którzy pomagają wielu firmom dostosować się do nowych okoliczności. Pracując już dla przeszło 450 klientów na całym świecie umożliwiamy pracownikom dużych firm wykorzystanie w pełni z potencjału informacji zgromadzonych w ich własnych danych. Pracujemy zarówno z danymi strukturalnymi, jak i tekstowymi, generowanymi przez ludzi oraz przez oprogramowanie, urządzenia i sensory, schowane wewnątrz firmy i pochodzące z Internetu. Wszystko może być potencjalnie dobrym surowcem, aby pozyskać wartość biznesową.
Poprawiamy jakość danych i je porządkujemy. Za pomocą technologii wyszukiwania budujemy systemy pozwalające odnajdywać pożądane informacje we właściwym czasie. Kompetencje konsultantów Findwise obejmuje doradztwo w zakresie rozwoju biznesu, wdrażanie technologii Big Data oraz usługi Data Science.

IMPEL

Impel Business Solutions to wykwalifikowany dostawca usług wspierających biznes. Zapewniamy współpracę dostosowaną do profilu firmy Klienta i charakteru jego działalności. Od kilkunastu lat realizujemy obsługę firmy oraz jej pracowników w obszarach: kadrowo-płacowym, księgowym, zarządzaniu dokumentacją i doradztwie podatkowym. Doskonalimy się produktowo i branżowo. Mądrze korzystamy z naszego doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów, by jeszcze lepiej realizować potrzeby Klientów. Koncentrujemy się na eksperckim podejściu do realizowanych usług poprzez doskonalenie procesów oraz rozwój naszych pracowników. Stosujemy zarządzanie procesowe i filozofię Lean Management oraz automatyzację i robotyzację. Doradzamy w zakresie transformacji cyfrowej przedsiębiorstwa i skutecznie wdrażamy nową strategię organizacji. Działamy na rzecz przedsiębiorstw i instytucji oraz kilkudziesięciu spółek Grupy Impel. Dbamy o sprawną, efektywną i profesjonalną obsługę oraz bezpieczeństwo informacji.
Impel Business Solutions należy do Grupy Impel, która od blisko 30 lat zapewnia nowoczesne rozwiązania w trzech obszarach: Facility Management, Industrial Services oraz Digital Services & BPO.

MakeItRight

Makeitright powołano do życia w roku 2013, z połączenia wiedzy i doświadczenia osób zaangażowanych w projektowanie, wdrażanie i rozwój procesów zarzadzania jakością systemów biznesowych oraz IT.
Jesteśmy zespołem doświadczonych entuzjastów technologii. Chcemy, by technologia ułatwia ludziom pracę i wykonywała za nich powtarzalne zadania, dając pracownikom czas i możliwość zawodowego rozwoju.
Współpracując z klientami, dostosowujemy technologię do ich biznesu i znajdujemy spersonalizowane rozwiązania, gwarantujące rozwój oraz większą wydajność.

MECENAS

Mindbox

Mindbox S.A. jest spółką technologiczną, która specjalizuje się w realizacji złożonych przedsięwzięć technologicznych na terenie całego świata. Zespół Mindbox tworzy 200 starannie wyselekcjonowanych, najwyższej klasy specjalistów z kilkunastu krajów zgrupowanych w czterech praktykach:
1. Cloud Native– współpracujemy z naszymi Klientami w zakresie Transformacji Cyfrowej, umożliwiając szybkie wprowadzanie innowacji, podnosząc bezpieczeństwo i optymalizując koszty. Mindbox Cloud Native specjalizuje się w rozwiązaniach opartych o Kubernetes, Kontenery i Programowalną Infrastrukturę. Partner firmy Red Hat.
2. Robotic Process Automation – analizujemy, usprawniamy, a na końcu automatyzujemy procesy biznesowe w oparciu o rozwiązania firmy UIPath.
3. Systemy ERP – świadczymy wszelkie usługi doradcze, wdrożeniowe, wsparcia i developerskie dla systemów ERP takich firm jak Epicor czy SAP.
4. Mindworkers – uzupełniamy luki zasobowe w projektach prowadzonych przez naszych Klientów. Zasoby kompetencyjne Mindbox to specjaliści systemów ERP i rozwiązań telekomunikacyjnych oraz wielu innych ekspertów branży IT.
Unikalne kompetencje Mindbox zostały docenione przez globalne koncerny i instytucje, dla których realizujemy projekty w ponad 50 krajach świata.

 

WIZLINK

Wizlink to narzędzie pomagające firmom automatyzować rutynowe czynności, takie jak wprowadzanie lub kopiowanie danych pomiędzy aplikacjami, pisanie wiadomości e-mail lub praca z dokumentami. W dzisiejszym świecie czas jest zamieniany bezpośrednio na pieniądze, dlatego efektywne procesy biznesowe są przewagą konkurencyjną.
Już w 2016 r. McKinsey przedstawił raport pokazujący, że do 70 procent zadań korporacyjnych można zautomatyzować za pomocą sztucznej inteligencji. Dlatego technologie RPA (Robotic Process Automation) zyskują coraz większą popularność. Z zadowoleniem przyjmowane przez organizacje, które chcą obniżyć koszty, zwiększyć wydajność i uzyskać przewagę konkurencyjną. Z drugiej strony pomaga stawić czoła zmianom demograficznych i trudnej sytuacji na rynku pracy.

Narzędzie nie wymaga żadnych zmian w aplikacjach, które robotyzuje. Użytkownik, który tworzy scenariusz dla robota, nie ingeruje w kod aplikacji, strukturę jej danych bądź logikę biznesową. Wizlink komunikuje się z aplikacjami poprzez wyświetlane obiekty, ale może również korzystać z baz danych, arkuszy kalkulacyjnych Excel, usług internetowych, terminali tekstowych lub innych. Wszystko w ramach jednego scenariusza.
Wizlink został tak zaprojektowany, aby poprzez intuicyjny interfejs drag&drop skomplikowane technologie były niewidoczne dla użytkownika tworzącego robota. Dzięki temu, że nie trzeba posiadać wiedzy programistycznej, może być on używany przez ludzi z biznesu. Jest bardzo łatwy do nauczenia i daje wszystkim możliwość czerpania zysków z robotyzacji w ciągu kilku dni, a nie miesięcy.

PATRONI MEDIALNI

LeanCenter.pl

LeanCenter.pl to portal przedsiębiorców i pracowników zainteresowanych ciągłym doskonaleniem swoich przedsiębiorstw. Na portalu pojawiają się informacje o wydarzeniach związanych z Lean Management. Użytkownicy znajdą także bazy studiów podyplomowych, firm i narzędzi Lean oraz mogą zapoznać się z wiedzą na temat optymalizacji firm. Zarejestrowani użytkownicy mogą również prezentować własne dokonania z zakresu ciągłego doskonalenia swojego przedsiębiorstwa oraz publikować spostrzeżenia dotyczące realizowanych w Polsce projektów i doświadczeń w pracy z Lean.

Outsourcing Magazine

Outsourcing Magazine to kwartalnik biznesowy, który przedstawia praktyczną wiedzę i rozwiązania z zakresu zarządzania centrami BPO, SSC, GBS w poszczególnych obszarach jak procesy, ludzie, technologie czy satysfakcja klienta. W czasopiśmie można znaleźć raporty o najważniejszych trendach w branży, nowoczesnych rozwiązaniach, automatyzacji i robotyzacji czy modelach współpracy outsourcingowej.

Robonomika.pl

Serwis Robonomika.pl jest niekomercyjną inicjatywą, która ma ambicję stać się źródłem informacji i platformą wymiany doświadczeń o ekonomicznych i organizacyjnych konsekwencjach coraz szerszego upowszechniania się zaawansowanych metod automatyzacji i robotyzacji biznesu (w szczególności w sektorze usług)

Stowarzyszenie SPIN

Stowarzyszenie SPIN to organizacja zrzeszająca ekspertów z dziedziny Continuous Improvement pracujących w firmach z sektora SSC (m.in. Euroclear, Lufthansa, HSBC, ABB, Capgemini, Lundbeck, Heineken, State Street, CanPack, IAG). Celem działalności SPINu jest budowanie w Krakowie środowiska wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie metod szczupłego zarządzania. Od 2015 roku Stowarzyszenie zorganizowało już siedem konferencji (ostatnia dla 400 osób) poświęconych doskonaleniu procesów, przeprowadziło kilkanaście szkoleń oraz dwie edycje studiów podyplomowych Lean Management. Stowarzyszenie wydało także grę edukacyjną „SPIN the Lean” i pracuje nad nowymi projektami.