Spotkanie wieczorne Intelligent BPA Summit

Spotkanie uczestników w warszawskiej restauracji MOKOLOVE (Różana 14)

18 maja, godz. 19.00
Zapraszamy na spotkanie networkingowe z udziałem Rady Programowej i Prelegentów. Spotkamy się na żywo w klimatycznej restauracji Mokolove w Warszawie, aby wspólnie spędzić czas, porozmawiać, z częścią z Państwa zapewne się poznać.
Gościem specjalnym spotkania będzie Michał Zaorski – uczestnik ubiegłorocznej edycji Mam Talent!, który wprowadzi nas w świat iluzji! Czas na rozrywkę w dobrym stylu!

Odkąd Michał zaczął zajmować się iluzją, spotykał się ze sztampowym i tandetnym jej wydaniem. Dlatego obiecał sobie, że jego występy będą rozrywką w dobrym stylu! Absolutnie kocha iluzję za jej rozrywkowy charakter, a my będziemy mieli okazję zobaczyć jej najbardziej luźną i sympatyczną formę. Pudła, cekiny, tańczące asystentki i cylinder zastąpią w Mokolove styl, garnitur i interakcja z widzami!

Mokolove to restauracja w sercu Mokotowa, przy ulicy Różanej 14, charakteryzująca się różnorodnymi potrawami bazującymi na lokalnych produktach. Kuchnia jest widoczna dla gości, dzięki czemu każdy może docenić starania kucharzy. Mamy nadzieję, że ze spotkania wyjdą Państwo najedzeni i nasyceni rozmowami.

Jak tam trafić?
Jak dołączyć?

Podczas rejestracji na konferencję w formularzu rejestracyjnym zaznacz opcję: „Chcę wziąć udział w evencie wieczornym”

Już się zarejestrowałeś, a nie zaznaczyłeś chęci wzięcia udziału
w spotkaniu wieczornym? Nic nie szkodzi

Zapraszamy!

IBPA SUMMIT 2022

18-19 maja 2022
Warszawa
www.bpasummit.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.