RADA PROGRAMOWA

Sebastian Drzewiecki

Dyrektor Zarządzający, GSK

Tomasz Garbowski

CIO, Członek Zarządu ds. IT i Projektów, Lux Med

Robert Gowin

Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny, Pramerica Życie TUiR SA

Elżbieta Kowalczyk

Senior Consultant, Deloitte Consulting

Dawid Pawłowski

Head of Development, IPF Digital

Piotr Pawłowski

Dyrektor Centrum Usług Wspólnych, Siemens

Maciej Piwowarczyk

SSC Director, Discovery Communications

Bartosz Popiński

Manager oraz Robotic Process Automation Expert, EY

PRELEGENCI

Marcin Basaj

Dyrektor IT, Fraikin

Agnieszka Belowska-Gosławska

Head of Robotics, Nordea

Bartłomiej Brzeziński

Manager, Citi Service Center Poland

Paweł Cygler

Kierownik Wydziału Wsparcia i Rozwoju w Obszarze Operacji i Wsparcia Sprzedaży, AXA TUnŻ

Jacek Dudkiewicz

Prezes Zarządu, Rhenus Data Office Polska

Monika Hyra

Zastępca Dyrektora Ekonomiczno-Finansowego i Kierownik Działu Controllingu ,

Dominik Jaskulski

RPA Consultant, Office Samurai

Piotr Kaczmarek

Dyrektor ds. Rozwoju, SmartMedia

Bartosz Kochanowski

Head of Robotic Competence Center, Rhenus Data Office Polska

Aleksandra Kolenda

EMEA Business Services Operations Director, CBRE Corporate Outsourcing

Bartłomiej Mazurkiewicz-Bylok

RPA Developer, Euro Bank

Jarosław Michalak

Head of Process Management Bureau, Lean Manager, Six Sigma Black Belt, TAURON Obsługa Klienta

Michał Nieżurawski

EMEA Regional Information Security Officer, Baxter Healthcare

Marcin Nowakowski

Program manager / change manager , BNP Paribas Securities Services

Piotr Pawłowski

Dyrektor Centrum Usług Wspólnych, Siemens

Bartosz Popiński

Manager oraz Robotic Process Automation Expert, EY

Krzysztof Rutkowski

Menedżer ds. Rozwoju Aplikacji Biznesowych | SCRUM Product Owner, AXA TUnŻ

Michał Sewera

Head of EPC Shared Service Center, T-Mobile

Prof. Andrzej Sobczak

Kierownik Zakładu Zarządzania Informatyką w Instytucie Informatyki i Gospodarki Cyfrowej, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Elżbieta Solińska

Dyrektor Centralnego Obszaru Operacji Bankowych, Bank Zachodni WBK

Adam Soliński

IS/IT Business Relationship Coordinator, Tate & Lyle

Wojciech Szremski

Process Automation (RPA) and Continuous Improvement Director, Euro Bank

Łukasz Tartanus

Founder and Executive Editor, Procesowcy.pl

Nina Twardowska

Członek Zarządu, SSC Consulting

Wioletta Wójcicka

Performance Improvement Manager, Tate & Lyle Global Shared Services

Monika Wójcik

Project Manager, SSC Consulting

Bartosz Woliński

Head of Project and Operations Support Office, Siemens

Paweł Zarudzki

Starszy Menedżer, Deloitte Consulting

Piotr Zawadzki

Adwokat, Rzecznik patentowy, Bird & Bird

Tomasz Żółtowski

IT Manager, Cognitive Solutions - Case Management, GSK